Kochanego ciałka za wiele…?

wypas%20tytul

Angielski Channel 4 wyemitował film dokumentalny „Otyłe dziewczyny i ich partnerzy” (Fat girls and Feeders). Było to 9 lat temu.
Tak po raz pierwszy media zwróciły uwagę na to szokujące zjawisko.
Feeders – to po polsku wypasacze,  dokarmiacze, a Feeding, to kontrowersyjna praktyka mająca na celu, za wszelką cenę, powiększenie wagi drugiej osoby dla własnej seksualnej przyjemności.
To rzadka fantazja seksualna, traktowana jak zboczenie i w niczym nie ma odniesienia do preferowania bujnych kobiecych kształtów, co u wielu męzczyzn bywa dośc częste.

Image

Występująca w filmie, Gina od dziecka miała kompleks, była grubsza, niż rówieśnicy i wśród swoich atrakcyjnych, szczupłych koleżanek, czuła się jak mutant.
Gdy poznała Marka ważyła „tylko” 170 kg.
On, ważący ok 75 kg przystojny mężczyzna zachwycił się nią i zaczął namawiać do tego, czego sobie zakazywała – do jedzenia.
Ostatecznie utuczył ją do 370 kg. co jest swoistym rekordem w środowisku „wypasaczy”, zrzeszających się internecie, wymieniających zdjęcia i filmiki, sporo nawet na tym zarabiając.
Filmy z Giną, które umieszczał jej mąż ośmieliły wiele innych kobiet.

Image

W sieci lawinowo zaczęły się pojawiać zdjęcia otyłych pań, zaczęto nawet produkować filmy pornograficzne z udziałem ponętnych grubasek.
Okazało się, że jest spory popyt na tego rodzaju produkcje!
Same „aktorki” także były zachwycone – oto kobieta, która nigdy nie usłyszała dobrego słowa o swoim ciele, nagle staje się seksbombą, na której widok ślinią się faceci!

Image

W rzeczywistości z powodu wagi i rozmiarów stosunek seksualny z taką monstrualną grubaską jest fizycznie bardzo utrudniony.
Co dziwne wypasaczom to w ogóle nie przeszkadza, bo pozostaje im świadomość, że są wielkie i całkowicie od nich zależne.
Wystarcza im dotykanie otłuszczonych kończyn, olbrzymiego brzucha i monstrualnie wielkich, obwisłych piersi.
Dokarmianie, czy tuczenie, może odbywać się w różny sposób.
Znane są przypadki fizycznego zmuszania do jedzenia, jednak dużo częściej w grę wchodzi psychiczna manipulacja na zasadzie „jeżeli mnie kochasz, to zjedz jeszcze jednego kotleta”, czy „im będziesz większa, tym bardziej będę cię kochał”.

Image

Gdy partnerka osiąga rozmiary, które nie pozwalają jej swobodnie się poruszać a jej życie ogranicza się do leżenia, dokarmiacz czerpie satysfakcję z tego, że jego partnerka staje się od niego całkowicie zależna.
Obie osoby pozostają względem siebie w zależności zbliżonej do tej, jaka łączy kata i jego ofiarę w związku sado-masochistycznym: on zmusza ją do jedzenia coraz to większej ilości dań, z kolei ona niemalże błaga go o to, by w końcu pozwolił jej przestać jeść.

W dokumencie angielskiej telewizji Gina, najcięższa modelka świata, rekordzistka z księgi Guinessa, w końcu się zbuntowała i odważyła powiedzieć: „stop!”.
– Uważam, że byłam wspaniałomyślna godząc się na spełnienie fantazji Marka” – zwierzała się w programie – Zgodziłam się na uwięzienie we własnym ciele i ledwie uszłam z życiem. Poddała się operacji zmniejszenia żołądka, która była konieczna, żeby uratować jej życie.
Po pewnym czasie wróciła do wagi 200 kilogramów, może już w miarę funkcjonować, a stan jej zdrowia nieco się polepszył.
Jedyną niezadowoloną osobą jest Mark, który nie potrafił się otrząsnąć.
Prawie się rozstali, Ginie wydaje się, że po operacji jest dla niego odrażająca i nie może na nią patrzeć.
Większość psychologów jest zgodnych co do faktu, że w relacji tuczyciel – osoba tuczona nie ma miejsca na prawdziwe ludzkie odruchy.

Image

Feeding to zwyczajna dewiacja, zboczenie, które należy leczyć, ponieważ jego skutki mogą okazać się tragiczne.
Bywa  jednak tak, że sama kobieta rozpoczyna tuczącą kurację .

Image

Donna Simpson (42 l.) wymyśliła sobie sposób, jak zarabiać na życie i stać się sławną – obecnie waży 273 kg i wcale nie zamierza schudnąć.
– Chcę osiągnąć wagę 570 kg i stać się najgrubszą kobietą na świecie …
Na razie jest posiadaczką tytułu najgrubszej matki na świecie.
Zdobyła go w 2007 r. Ważyła wtedy 241 kg, wydała na świat córkę, a przy porodzie asystowało aż 30 lekarzy.
Amerykanka robi, co może, by codziennie choć trochę przytyć.
Spożywa dziennie 12 tysięcy kalorii, objada się hamburgerami, frytkami, ciastkami, batonami, czyli tym wszystkim, co dietetycy uważają za niezdrowe. Stara się też w ogóle nie ruszać.
Może przejść 4-5 metrów, potem siada.
Do supermarketu po chipsy jeździ specjalnym elektrycznym wózkiem.

Image

Na jedzenie wydaje tygodniowo 750 dolarów i żeby na nie zarobić założyła stronę internetową, gdzie za opłatą internauci mogą ją sobie oglądać.
W obsesyjnym dążeniu do coraz większej wagi Donnę wspiera partner życiowy.

Image

Choć sam waży tylko 70 kg chciałby, żeby jego kobieta była jeszcze grubsza.
W amerykańskim programie telewizyjnym „Dr Keith”, prowadzonym przez psychiatrę Keitha Ablowa, w odcinku poświęconym otyłym kobietom jednym z gości była Rhonda, która waży 167 kg, ale jej wymarzona waga to 200 kg.

Image

– Uwielbiam być wielka, kocham mój rozmiar.
Nie mogę opędzić się od wielbicieli, mogę wybieraćw w takich ciachach, że sobie nawet nie wyobrażacie !
To niesamowite wiedzieć, że mam taką władzę i że mężczyźni padają mi do stóp – mówiła. – Kiedy gdzieś wchodzę, do lokalu, na imprezę,  wszyscy robią „wow” i właśnie o to mi chodzi – tłumaczyła z kolei Hot Chocolate, dodajć :
– My jesteśmy wersją top modelek, tylko w rozmiarze BBW.
Jesteśmy gwiazdami a nawet dziełami sztuki!

Arlanda

Image