Oszołom czy „bohater prawdy”

reptilianie

„Teorii spiskowych nie sposób rozdzielić od polityki, mediów i wolności słowa. W dzisiejszych czasach praktycznie każdy może mówić, co myśli, a problemem jest jedynie, ile osób zechce go wysłuchać. To niemal idealne warunki dla twórców teorii spiskowych i konspiracyjnych idei. Mówi się wręcz, że są one „wyziewami demokracji”, rodzącymi się w informacyjnym szumie, który towarzyszy nam każdego dnia”.

Pojawili się więc twórcy teorii fantastycznych, przez swą spiskowość uznawanych za „naukowo prawdopodobne”.

Oto kilka postaci, które wiedzą co się na tym świecie „dzieje naprawdę „

maxresdefault

 

David Icke, rocznik 1952 to były piłkarz ligi angielskiej, później popularny komentator sportowy, rzecznik prasowy Partii Zielonych, po wycofaniu się z polityki zajął się ezoterycznymi teoriami spisku.

Kiedy ogłosił swoje poglądy w jednym z programów telewizyjnych stał się pośmiewiskiem całej Anglii.

Dziś uchodzi on za najbardziej kontrowersyjnego pisarza, głosiciela wyjątkowo ekstremalnych teorii, wprawiających w zdumienie największych zwolenników literatury New Age.

To właśnie David  Icke ogłosił, że znaczna część cywilizacji ziemskiej jest kontrolowana przez gadoidalną mniejszość, zmutowaną z gatunkiem ludzkim, ukrytą w swoistym skafandrze genetycznym, jakim jest ciało ludzkie.

image

Według Icke’a obecny świat znajduje się u kresu trwającego już blisko 12 tysięcy lat rozkładu. Zbliża się jednak moment przesilenia, po którym dojdzie do przebudzenia ludzkości.

W chwili obecnej świat jest coraz bardziej kontrolowany przez Zakon Iluminatów, w którym skupionych jest 13 dynastii pozaziemskiego pochodzenia. Do grupy tej należą między innymi panująca w Wielkiej Brytanii Dynastia Windsorów, Rotschildowie, Rockefellerowie i inne wpływowe rody Europy i Ameryki. Dynastie te to przedstawiciele gadziopodobnej rasy Reptilian zwanych Annunaki, którzy pochodzą z odległego gwiazdozbioru Smoka. Dzięki zdolności zmieniania kształtów Reptilianie sterują ludzkością za pośrednictwem instytucji wskazywanych także przez innych badaczy (m.in. Komitet 300, Grupa Bilderberg, Komisja Trójstronna).

 

Zdaniem Icke’a Iluminati stoją między innymi za publikacją Protokołów mędrców Syjonu.

Reptilian_Scum_by_Cavemandd

Istotna w jego poglądach jest historia ludzkości. Jego zdaniem człowiek został stworzony przez Anunaki w procesie genetycznych eksperymentów prowadzonych na pozaziemskim genomie, gdzieś na terenach dzisiejszego Bliskiego Wschodu. Pierwszy człowiek, Adam, był jego zdaniem hybrydą stworzoną ponad 300 tys. lat temu.

reptilian3

Ick od lat pisze książki o gadoidach planujących zniewolić ludzkość poprzez odpowiednio dobrane programy, implantowanie chipów, manipulacje genetyczne, bezinwazyjne operacje na mózgu, itp. Ma sporą grupę zwolenników i wyznawców .

alexjones-1

 

Alexander Emerick Jones rocznik 1974  –  amerykański dziennikarz, prezenter radiowy oraz twórca filmów opowiadających o globalnym spisku iluminatów, planach utworzenia Nowego Porządku Świata, oznaczającego totalną dyktaturę garstki fanatyków sterujących narzuconym rządem światowym.

Jones stworzył prężne przedsięwzięcie mające na celu walkę o prawa obywatelskie obywateli USA w duchu konstytucji i „Bill of Rights”, prowadząc swoje radio-show i produkując filmy dokumentalne. Stworzył ruch na rzecz prawdy i wznowienia śledztwa w sprawie zamachów z 11 września.

cointelpro-alex-jones

Jones jest twórcą kontrowersyjnych wywiadów, np. z Charlie Sheenem, gdzie aktor opowiedział o swoich wątpliwościach dotyczących zamachów z 11 września, lub z dziennikarzem BBC – Gregiem Palastem, w którym poruszono tematykę spekulacji podażą ropy naftowej przez kartel naftowy OPEC.

Jones był wielokrotnie zatrzymywany i przesłuchiwany, na przykład w drodze na spotkanie Grupy Bilderberg w Ottawie lub w Nowym Jorku podczas protestu związanego z wydarzeniami 11 września.

russo

Aaron Russo – amerykański biznesmen z branży rozrywkowej, twórca filmowy, oraz członek „Ruchu Prawdy 11 września” („9/11 Truth Movement”).

Jego członkowie uważają, że wieże World Trade Centre nie mogły się zawalić w wyniku uderzenia w nie samolotów typu Boeing 767 oraz pożarów, które wybuchły po zapaleniu się paliwa lotniczego.

Ich zdaniem, bliźniacze budynki runęły w następstwie detonacji ładunków wybuchowych rozmieszczonych na piętrach poniżej miejsc, gdzie uderzyły samoloty.

Najbardziej znanym filmem Aarona Russo jest „America: Freedom to Fascism” (Ameryka: Od wolności do faszyzmu), w którym ujawnia zbrodnicze działania i plany globalnej elity, tajnych stowarzyszeń i bankierów, którzy prowadzą Amerykę oraz cały świat w kierunku totalnej dyktatury i całkowitego zniewolenia ludzkości.

0001B17PDCM4O5MO-C116-F4

Russo jest szczególnie popularny z powodu ujawnienia przez niego rozmów z jednym z Rockefellerów, który zachęcał go do współpracy z globalną elitą oraz ujawnił mu nawet wiele ciekawych informacji – m.in. o wielkim oszustwie „amerykańskiej wojny z terroryzmem,”, planach rządu światowego oraz ograniczenia populacji ludzkości.

800px-NYC_WTC_site_2001-09-13

Zmarł na raka w 2007 roku ale zdaniem swoich zwolenników nieprzypadkowo.

W Polsce aktualnie żyje kilka teorii spiskowych, świeża to kulisy tzw. afery taśmowej, w której zdaniem kilku poważnych gazet ( Newsweek, Gazeta Wyborcza”) tropy prowadzą do Sprawa i Sprawiedliwości. Podejrzane jest m.in. to, że podsłuchiwani i nagrywani byli politycy wszystkich partii, ministrowie rządu z wyjątkiem PiS, która to partia odnosi największe korzyści z tej afery.

Restauracja_Sowa_i_Przyjaciele_w_Warszawie

Kilka spiskowych teorii pojawiło się po śmierci najbogatszego Polaka, Jana Kulczyka.

Jedna hipoteza głosi, że on wcale nie umarł w Wiedniu. Miał przejść operację plastyczną, zmianę tożsamości, w strachu przed odpowiedzialnością karną. Sfingował więc własną śmierć, i teraz pod innym nazwiskiem i wyglądem, wypoczywa gdzieś na Karaibach, sterując zakulisowo biznesem przy pomocy swojego syna, Sebastiana Kulczyka. Wszak Kulczyk sam o sobie w jednym z prasowych wywiadów powiedział tak

–Jaki dar dostał pan od Boga? –Wiem, kiedy wstać i wyjść. Tak było nie tylko z Wartą i Orlenem.

AppleMark

murica-jpg-jpg

(cytaty : portalwiedzy.onet.pl/spiskowa_teoria_spisku, czasprzebudzenia.wordpress.com)