Dlaczego kobiety kochają potwora..

1634072

 

W 1985 roku w Los Angeles pojawił się człowiek demon nazywany „Nocnym Prześladowcą

„Dostawał się do uśpionych mieszkań przez piwnice, małe okienka czy nawet przeciskał otworem dla kota. Gwałcił swoje ofiary, kazał im modlić się do Szatana, torturował i na koniec w okrutny sposób zabijał. Niektórym odcinał nawet głowy.

Zamordował co najmniej trzynaście kobiet, pięć ciężko okaleczył, jedenaście zgwałcił.

62374-eight

Nazywał się Richard Ramirez i wszedł do panteonu najstraszniejszych seryjnych morderców. Ostatecznie złapali go mieszkańcy Tucson na podstawie listu gończego.

Sąd skazał Ramireza na 196 lat pozbawienia wolności oraz dziewiętnastokrotną karę śmierci w komorze gazowej. „Nocny Prześladowca” werdykt przyjął spokojnie i odrzekł:

„Wielka mi rzecz. Śmierć zawsze była blisko. Do zobaczenia w Disneylandzie”.

Jak to w Ameryce Ramirez w celi śmierci spędził 20 lat. W Kalifornii na przykład od 1972 do 2015 roku tylko kilkanaście osób trafiło na szafot a około 800 wciąż oczekuje na wykonanie wyroku w celach śmierci.

la-richard-ramirez-night-stalker14-jpg-20130607

Ramirez był celebrytą, kręcono o nim filmy, pisano książki, nie trafił do komory gazowej, zmarł na niewydolność wątroby w czerwcu 2013 roku, opłakiwany przez dziesiątki zakochanych w nim kobiet.

Szczególnie przez Doreen Lioy, formalnie wdowę po nim. Pobrali się w 1996 roku w więzieniu San Quentin, ceremonia odbyła się sali widzeń, „noc poślubna” w specjalnej „mokrej celi”. Panna młoda to gorliwa katoliczka, redaktorka literatury dziecięcej.

z18491491O,Richard-Ramirez-i-Doreen-Lioy-fot-Mario-Solera

Richard Ramirez i Doreen Lioy (fot. Mario Solera / bit.ly/1Un5gJh / CC public domain / bit.ly/1ISncIm)

Przypadki kobiet zawierających związki małżeńskie ze skazanymi na karę śmierci mordercami nie są rzadkie. Im większy potwór i psychopata, tym większe zainteresowanie budzi u kobiet.

Przystojny, inteligentny seryjny morderca i gwałciciel Ted Bundy – legenda Ameryki, otrzymywał codzienne ok. 200 listów od wielbicielek.

ted_bundy_2

Nie zniechęcały się krwawymi opisami jego zbrodni, nawet przyznanie się , że uprawiał nekrofilię – seks ze zwłokami swoich ofiar.

Do tego wykorzystywał ich zwłoki tak długo aż nie zaczęły ulegać rozkładowi…

Bundy zgodnie z prawem stanu Floryda poślubił  w więzieniu Carole Ann Boone. Państwo Bundy otrzymali zgodę na intymne widzenia w więzieniu i w październiku 1982 pani Boone urodziła córeczkę. Gdy jej tatuś powędrował wreszcie na krzesło elektryczne dziewczynka miała już 7 lat.

tumblr_lxsa88jyRZ1r4dfado1_500

Powodzenie u kobiet Ramireza i Bundego od biedy tłumaczyć można ich urodą, elokwencją , sławą celebrytów, bo kręcono o nich filmy i pisano książki.

Jak jednak tłumaczyć fascynację takimi bestiami jak Jeffrey Dahmer – nekrofil i kanibal, zjadający swoje ofiary i zupełnie nie zainteresowany kobietami, bo był homoseksualistą.

jeffrey%20dahmer-2

Otrzymywał codziennie zdjęcia i listy od kobiet, z propozycjami seksu, co wywoływało u niego wręcz złość : – One nie mają dobrze w głowie – mówił strażnikom.

79efeb4b00fe808937a8251d944503cb

Zainteresowanie niektórych kobiet mężczyznami z morderczą biografią jest swego rodzaju fenomenem psychologicznym i patologią społeczną.

Na ten temat istnieje wiele psychologicznych teorii, jedna z nich mówi, że niektóre kobiety swój związek z seryjnym mordercą traktują jako swego rodzaju misję.

Jej celem jest nawrócenie złego człowieka na drogę wiary, przekonanie go o możliwości poprawienia się i przez to dostąpienia zbawienia po śmierci. Przykładem takiej właśnie postawy jest Doreen Lioy, gorliwa katoliczka, żona Ramireza.

„Czy jednak zupełnie zdrowa kobieta może faktycznie pokochać seryjnego zabójcę?

Hominidae

Okazuje się, że agresja, choć powszechnie uznawana dziś za patologię, może działać na kobiety jak magnes. W naszej ewolucyjnej przeszłości była to cecha potrzebna mężczyźnie do przeżycia, a tym samym pożądana przez kobietę.

Tylko silny i agresywny mężczyzna był w stanie ochronić kobietę i swoje potomstwo przed samcem z innego plemienia, bądź dziką zwierzyną. Widocznie więc pewna kategoria kobiet atawistycznie ulega silnie wpojonym wzorcom doboru partnera. Pociąga je w nim jego siłą i brutalność.

do-utraty-sił-billy-hope

Być może właśnie z uwagi na tą swoją „zwierzęcość”, tylu seryjnych morderców jest obiektem emocjonalnych i matrymonialnych zabiegów płci przeciwnej.”

(cytat z artykułu: facet.interia.pl/kobiety-kochaja-seryjnych-mordercow}

Pod tym artykułem rozgorzałą dyskusja, oto jeden z głosów polskiej dziewczyny, podpisującej się „ Bad woman”.

„Nieprawdą jest, że Jeffrey Dahmer nie był pociągający fizycznie. Koleś nie był brzydki, a do tego miał w sobie to COŚ. Owszem zjadał ludzi, ale nie całych. Niektóre ich części kolekcjonował w słoiczkach. Każdy ma jakiegoś bzika… Mnie fascynują seryjni mordercy. I nie widzę w tym nic nienormalnego. Nienormalne to jest uganiać się za lalusiowatymi metroseksualistami, którzy spędzają więcej czasu u kosmetyczki i w solarium, niż przeciętna kobieta”

hannibal_lecter_by_adrianoott-d6rl45g

 

http://ochopanteras.deviantart.com/art/ishkh-khakfe-andu-null-510024060

Bo tak szczerze … kto nie czuje sympatii przynajmniej, do Hannibala Lectera ?