Święto Info&Tips

 

 Pomysłodawcą i gospodarzem imprezy jest tygodnik Info&Tips   – najchętniej czytana gazeta w języku polskim w Niemczech ukazująca się od 17 lat. Ten koncert to również wielkie święto jej czytelników.

W tym roku w Oberhausen wystąpiły największe gwiazdy polskiej sceny rockowej – Perfect i Budka Suflera a bilety sprzedały się na dwa miesiące przed koncertem!

Przybyło około 13 tys. ludzi, nie tylko z Niemiec! Specjalnie na ten koncert przyjechali także Polacy z Warszawy, Szczecina, Gdańska i wielu jeszcze innych polskich miast. Zapytani dlaczego? Przecież to daleko? Odpowiadali – Dla muzyki i wspaniałej atmosfery!
Sami muzycy nie potrafili ukryć wzruszenia –  To było niesamowite! Patrząc na twarze tych ludzi, śpiewających nasze piosenki , na rozkołysaną dziewczynę na ramionach swego chłopaka z emocji pomyliłem tekst – powiedział Grzegorz Markowski po koncercie.

Takie koncerty i niesamowita publiczność sprawiają że po ponad trzydziestu latach grania nie sposób popaść w rutynę – podsumował Romuald Lipko z Budki Suflera.

Zobaczcie sami jak było:

Może znajdziecie tam siebie lub swoich znajomych?

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image