Prowadzisz biznes na Śląsku? Współpracuj z agencją MAVIKA!

Prowadzenie własnego biznesu to nie lada wyzwanie! Wymaga od prezesa wejścia w wiele obszarów, które często są bardzo złożone. A gdzie w tym wszystkim czas na rozwój? Kontakt z Klientami? Wsparcia szukaj na zewnątrz – jednym z takich rozwiązań jest wsparcie agencji marketingowej.

Agencja marketingowa w zasięgu ręki

Prowadzisz biznes na Śląsku? Szukaj zaufanych partnerów biznesowych w okolicy! Dlaczego w przypadku zespołu odpowiedzialnego za komunikację marketingową warto być w stałym kontakcie? Dlatego, że obszar marketingu obejmuje wiele gałęzi biznesu. Im bardziej złożony projekt, tym więcej tematów, które należy skonsultować i omówić. Jak wiadomo, odległość może utrudniać, bądź ułatwiać ten kontakt.

Oczywiście w aktualnych czasach, istnieje możliwość nawiązania internetowej komunikacji, bez wychodzenia z domu, czy z biura, jednak nie zawsze konsultacje te są na tyle jakościowe, by pozwalały omówić każdy szczegół. Znacznie trudniej przeprowadzić w ten sposób np. burzę mózgów (ale nie jest to niemożliwe).

Korzyści ze współpracy z agencją na Śląsku

Zatrudnianie agencji marketingowej, która ma siedzibę w Twoim regionie, znacznie ułatwia współpracę. Plusem takiego rozwiązania jest płynniejszy i częstszy kontakt, w przypadku konieczności omówienia danego projektu. Stwarza to również więcej możliwości w zakresie działań. Przykładem tego może być organizacja i przeprowadzenie sesji zdjęciowej na potrzeby komunikacji marketingowej, czy też lepsze poznanie i zrozumienie biznesu ,,od środka”. MAVIKA to agencja reklamowa ze Śląska, która zajmuje się usługami z zakresu:

  • design thinking, czyli warsztaty, które pomogą wypracować unikalne rozwiązanie dopasowane do Twojego biznesu;
  • strony internetowe – stworzenie nowoczesnej i funkcjonalnej wizytówki Twojej firmy w sieci,
  • social media – prowadzenie kreatywnej i skutecznej komunikacji,
  • webwriting – przygotowywanie treści, które realizują cele Twojej firmy,
  • projektowanie graficzne – opracowanie oryginalnych grafik i materiałów firmowych, spójnych z identyfikacją marki,
  • pozycjonowanie, czyli przeprowadzenie Cię przez proces, by być TOP of the TOP w wyszukiwarce na wybrane słowa kluczowe,
  • audyt seo – ocena aktualnego stanu, pod kątem działań SEO,
  • Google Ads – stworzenie i optymalizacja reklam w wyszukiwarce,
  • Facebook Ads, Instagram Ads i Pinterest Ads – przygotowywanie, monitoring oraz analiza reklam w social media, które w zależności od strategii i celu, realizują konkretne założenia;
  • strategie, czyli przygotowanie całego konceptu na cele oraz ich realizację z uwzględnieniem długoterminowego harmonogramu działań.

Jeśli więc zależy Ci na stałym kontakcie i aktywnym uczestniczeniu w zakresie komunikacji marketingowej Twojej firmy, zdecydowanie bezpieczniejszym rozwiązaniem jest znalezienie partnera do współpracy z okolicy. Nie czekaj – przedstaw swoje cele i oczekiwania, by przejść do szczegółów współpracy i rozwinąć swój biznes!