Wypożyczalnie samochodów w Katowicach – polecane wypożyczalnie aut w centrum miasta

Wypożyczalnie samochodów z roku na rok stają się coraz bardziej popularne, nie tylko wśród osób, które aktualnie potrzebują auta na czas naprawy, ale także wśród turystów i tych, którzy planują wyjazd na urlop sprawdzonym i niezawodnym pojazdem. Wypożyczalni przybywa w każdym większym mieście, a jak to wygląda na Śląsku? Gdzie wynająć samochód w Katowicach?

Wypożyczalnia Samochodów Mega Tanio

Wypożyczalnia Samochodów Mega Tanio ma oddział w samym centrum Katowic, przy Dworcu PKP, co umożliwia sprawne wynajęcie auta. Wypożyczyć pojazd można cały czas, przez 7 dni w tygodniu. Wystarczy skontaktować się z firmą telefonicznie, e-mailowo lub osobiście. Flota wypożyczalni obejmuje samochody nowe i co ważne, sprawdzone. Z opisu umieszczonego na stronie wypozyczalnia-aut24.pl/wynajem-samochodow-katowice/ wynika, że największym zainteresowaniem w wypożyczalni samochodów w Katowicach cieszą się modele: BMW5, Kia Ceed, Kia Sportage, Audi Q7, Ford Focus i Ford Fiesta. Wynajem może być krótko-, średnio- lub długoterminowy. Istnieje możliwość negocjacji cen, szczególnie podczas wypożyczania samochodu na dłuższy czas.

Carnet

Wypożyczalnia Carnet również znajduje się w centrum Katowic, a dokładniej przy al. Korfantego 195. Skontaktować się z nią można telefonicznie, osobiście lub przez Internet. W danej wypożyczalni nie obowiązuje limit kilometrów, a za wynajem można zapłacić online. Flota obejmuje takie marki samochodów jak Nissan, Ford, Kian, Peugeot, Skoda, Toyota czy Seat. Wszystkie samochody są na bieżąco sprawdzane i serwisowane, dzięki czemu mamy gwarancję bezpieczeństwa i sprawności.

Avis

Wypożyczalnia samochodów Avis znajduje się w biurowcu Altus, przy ul. Uniwersyteckiej 13 w Katowicach, a więc w samym sercu miasta. Oddział otwarty jest w dni powszednie w godzinach 09:00 – 17:00, a w soboty 09:00 – 13:00. W wypożyczalni Avis często organizowane są promocje, zatem warto sprawdzać informacje na stronie. Często są to zniżki na wynajem w konkretnym terminie. Flota wypożyczalni jest bardzo dobrze wyposażona, dostępne są w nich samochody takich marek jak Toyota, Nissan, Mercedes, Kia czy BMW.

Panek

Panek to wypożyczalnia samochodów, której katowicki oddział znajduje się przy ul. 1-go Maja 130. Rezerwacji aut można dokonywać za pomocą telefonu, Internetu lub osobiście w siedzibie firmy. W dni powszednie wypożyczalnia otwarta jest w godzinach 09:00 – 17:00, a w soboty 09: – 13:00. Co ciekawe, na stronie internetowej znajduje się kalkulator, dzięki któremu można wyliczyć cenę wynajmu. Flota wypożyczalni obejmuje wiele nowych modeli samochodów takich marek jak Renault, Seat, Opel, Skoda, Toyota czy Mazda.

JOKA

Wypożyczalnia Joka znajduje się w centrum Katowic, przy al. Korfantego 9/124 (Hotel Katowice). Skontaktować się z nią można telefonicznie, e-mailowo lub osobiście. Warto śledzić obowiązujące promocje w wypożyczalni, ponieważ można w ten sposób znacząco obniżyć koszty wynajmu. Jeżeli chodzi o auta, które można tam wypożyczyć, dominują wśród nich takie marki jak Nissan, Skoda, Kia i BMW.