Niezawodny sposób na jesienną szarugę – sprawdź propozycję najciekawszych imprez muzycznych

To właśnie koncert ulubionego zespołu, okaże się niezawodnym pomysłem na jesienną szarugę. Szczególnie, jeśli nie masz zamiaru spędzać wszystkich wolnych weekendów, siedząc w domu przed telewizorem lub porządkując jesienną garderobę. Pomyśl o rezerwacji biletu jeszcze dziś, a trafisz na okazyjne ceny. Pamiętaj, że bilet na wybrany koncert, trzeba zarezerwować czasami z dużym wyprzedzeniem. Jak prezentuje się harmonogramem nadchodzących imprez? Oto kilka koncertów o zupełnie różnym brzmieniu.

Disco Attack

Już 9 listopada 2019 w Katowickim Spodku, zagoszczą tłumy fanów, a energia z jaką organizowane są imprezy tego typu, poderwie do tańca dosłownie każdego. Publiczność będzie miała okazję bawić się przy rytmach takich artystów, jak Czadoman, Miły Pan, Maczo, Power Play, After Party, Sławomir, Akcent, Long& Junior. Jeśli i Ty chcesz uczestniczyć w tej imprezie, nie czekaj po prostu rezerwuj bilet, bo dobra zabawa gwarantowana! Bilety na imprezę dostaniesz na stronie wydarzenia.

Bracia Figo Fagot

W Zabrzu 11 października 2019 zespół Figo Fagot znany z takich utworów jak „Bożenka”, czy „Pisarz Miłości”, zagra swój koncert. Pełne humoru piosenki, pozwalają na oderwanie się od smutnej i ponurej pogody za oknem. Utwór „ Bożenka” zasłynął na kanale you tube, obejrzało go ponad 20 milionów widzów. Może i Ty masz ochotę na dobrą zabawę?

Renata Przemyk. Trio

Absolutnie jedna, jedyna w swoim rodzaju, nie poddająca się różnym zmieniającym się trendom, oryginalna, posiadająca ciekawą osobowość artystka, zagości w Blue Note w Poznaniu 13 grudnia 2019. Ten kto pamięta utwór „Babę zesłał Bóg”, prawdopodobnie bilet ma już w kieszeni.

Grzegorz Turnau „Bedford School”

Tego Pana nikomu nie trzeba przedstawiać, niesamowity artysta swoją karierę rozpoczął w krakowskiej Piwnicy pod Baranami. Przez lata mogliśmy obserwować Grzegorza, jak pięknie tworzy i wykonuje swoje utwory. Najbardziej jednak pamiętamy go z takich piosenek jak „Bracka”, „Cichosza”, „ Między ciszą a ciszą”, „Naprawdę nie dzieje się nic”. Tym razem muzyk zaskoczy nas swoją pierwszą anglojęzyczną płytą w prawdziwie autorskim wykonaniu. „Bedford School” to album, który powstał na 50 te urodziny artysty. By dowiedzieć się więcej, udaj się na jego koncert, naprawdę warto. Chociaż koncert odbędzie się dopiero na początku przyszłego roku, 24 stycznia 2020, najlepiej kup bilet już teraz wczesną jesienią.

WOW! Wielkie Otrzęsiny Wrocławia

Jest to oferta skierowana przede wszystkim dla studentów, oraz dla osób lubiących zabawę w klubach, przy muzyce DJ.HICKS, DJ. CARLOS, DJ. MOUSE oraz wielu innych. Kupując jeden bilet możesz wejść do 14 wrocławskich klubów takich jak Mundo71 Music Klub, X-Demon, Cherry, D.k.Luksus, Lewitacja, Banana Club Dance, Afera, Boogie, Wall Street, Studio 15, Jamaica, Melanż, Domówka, czy Bezsenność. Studenci kochają to miasto, tutaj nikt się nie nudzi, jeśli interesuje cię to wydarzenie zapisz koniecznie w kalendarzu datę 2 październik 2019.

Ofert dobrej zabawy jest naprawdę wiele, miłośnicy różnych gatunków muzyki nie mogą narzekać, ponieważ, dla każdego nawet najbardziej wybrednego słuchacza znajdzie się coś ciekawego.