Portret idealnego mężczyzny i inne . .

portret%20tytul

Jak uszczęśliwić kobietę ?

To marzenie każdego prawdziwego mężczyzny!

A właściwie nasz obowiązek, nie bójmy sie tego słowa…

Po zasięgnięciu opinii u różnych kobiet, w różnym wieku doszliśmy do wniosku, że samo uszczęśliwienie kobiety wcale nie jest trudne…

Wystarczy tylko być:

Przyjacielem, partnerem, kochankiem, bratem, ojcem, nauczycielem,

psychologiem, seksuologiem, spowiednikiem, powiernikiem, mechanikiem,

monterem, elektrykiem, hydraulikiem…oraz bankierem.

Należy także być:

Wysportowanym, silnym kulturystą, ale inteligentnym i błyskotliwym intelektualistą…

 

Image

Twardym ale łagodnym. Czułym ale zdecydowanym. Romantycznym, ale męskim i pragmatycznym.

Dowcipnym i wesołym ale poważnym i dystyngowanym.

Odważnym ale chwilami bezradnym jak dziecko. Oczywiście także kreatywnym, zdolnym ale skromnym i wyrozumiałym.   Praworządnym legalistą, ale gotowym dla niej na wszystko (np. skok na bank).

W seksie subtelnym i delikatnym ale i brutalnym gwałcicielem.

Jednocześnie mężczyzna uważać musi na to, aby :
-Nie był zazdrosny, a jednak zainteresowany tym co Ona robi tyle godzin bez niego.

Pozostawił jej swobodę, ale też okazywał troskę, zapytał, gdzie była i co robiła. Jak się będzie plątała w wyjaśnieniach nie udowadniać jej tego pod żadnym pozorem!
Powinien ubierać się w garnitur, ale być gotowym przenosić ją na rękach przez błoto po kolana.

 

Image

Wchodzić do domu przez balkon, gdy ona zapomni kluczy, lub gonić, dogonić i pobić złodzieja, który wyrwał jej torebkę, w której przecież miała tak niezbędne do życia lusterko i szminkę.

Także ważne jest aby nie zapominać o jej :

1. urodzinach
2. imieninach
3. dacie ślubu
4. dacie i okolicznościach pierwszego pocałunku
5. terminie okresu
6. wizycie u stomatologa, ginekologa oraz dietetyka
7. rocznicach urodzin jej mamusi, tatusia, najlepszej z przyjaciółek (aktualnych) i ulubionej cioci.

Niestety, nawet najbardziej perfekcyjne wykonanie powyższych zaleceń nie gwarantuje pełnego sukcesu.

Kobieta może bowiem nagle poczuć się zmęczona obecnością w jej życiu idealnego mężczyzny, zdominowaną przez niego i uciec z pierwszym lepszym gamoniem z gitarą, który się właśnie napatoczył. Będącym naszą zupełną odwrotnością.

W świetle powyższych rozważań, uszczęśliwienie mężczyzny przez kobietę jest zadaniem daleko trudniejszym, czasem wręcz niewykonalnym, bo mężczyzna potrzebuje:

A. seksu
B jedzenia
C. piwa w przerwie między

 

                                                                         Dookoła promila

W Polsce pije ponad miarę, czyli alkoholu nadużywa od 2,8-3,5 mln, osób.

Wychodzi 10,5 litra 100% alkoholu na 1 mieszkańca. Nic więc dziwnego, że gdzie drwa rąbią tam wióry lecą…
A do tego kobiety mają chyba coraz mocniejsza głowę – taka mutacja się porobiła, czy co? Bo podobno, wedle nauki wątroba kobiety absolutnie nie nadaje sie do przerabiania alkoholu!

 

Image
Stężenie 5,6 promila stwierdzili lekarze szpitala im. Kopernika w Łodzi u pewnej 25-letniej łodzianki. Młody organizm co prawda, ale powyżej 3 promili to dawka śmiertelna i medycyna znowu dała się zaskoczyć!
A najdziwniejsze było to, że kobieta nie dość, że trzymała się na nogach, to jeszcze mówiła do rzeczy i chciała wracać do domu do małych dzieci…

W gminie Radecznica ( pow. Zamojski) policjanci zatrzymali rowerzystkę. Jechała o zmroku bez świateł, wracając z pracy w knajpie, gdzie jest kucharką. Niemniej miała 3,2 promila, budząc szczery podziw u funkcjonariuszy
– Gdyby nie te światła nie zwrócilibyśmy na nią uwagi, bo jechała prosto i spokojnie – powiedzieli, składając hołd jej mocnej głowie.

Po zalewie w Chańczy pływało sobie rowerem wodnym czworo mieszkańców Kielc, dwie panie i dwóch panów w wieku od 26 do 33 lat. Podpłynął do nich policyjny patrol na motorówce, bo korzystali ze sportów wodnych bez obowiązkowych kapoków. Co mogło zagrozić  ich życiu, bo jedna para usiłowała uprawiać seks na owym rowerze, jak wiemy do takich czynności raczej niewygodnym i mogli wpaść do wody.
Zrobiła się awantura o te kapoki, bo cała czwórka uznała, że po co im one, jeśli i tak są wszyscy na golasa. Zostali zatrzymani – za obrazę moralności, stan nietrzeźwości, mieli po ok. 2 promile, a ich sytuację prawną dodatkowo komplikuje fakt, że ów rower wodny ukradli…

31-letni kierowca ciężarówki wszedł do komendy policji w Człuchowie, żeby zapytać zwyczajnie o drogę. Policjanci pokazali mu ją, ale coś ich tknęło i przy okazji sprawdzili, czy jest trzeźwy. Okazało się, że miał ponad 2 promile i musiał przerwać podróż, noc spędzając w policyjnym areszcie. Kto pyta nie błądzi?

W centrum Warszawy do tramwaju chcieli wejść trzej mężczyźni, kompletnie pijani, taszcząc stalowe rury o długości 4 metrów. Zrobiła się awantura, przybyła policja i okazało się, że owe rury ukradli z placu budowy przy ul. Kruczej. Bo byli to złomiarze, którym nie straszne nic co zawiera metal!

                                                         Zemsta jest rozkoszą Bogów

Image

Paulina z Koszalina wykryła zdradę swego ukochanego Pawła i  postanowiła mu dać porządną nauczkę.

Pod pozorem uprawiania seksu wywiozła samochodem do lasu, a gdy się napalił i rozebrał, obezwładniła go i stalową linka przywiązała do drzewa.

Na zdradzieckim członku chłopaka zawiązała w bolesny supeł jedwabną apaszkę i odjechała.

Całą zemstę uwieczniła aparatem cyfrowym i jak to dziś modne umieściła w Internecie, przez co koszalińscy internauci mieli radochę, a pan Pawełek szansę na karierę na międzynarodowych nawet portalach, specjalizujących się w prezentacji takich dziwnych przypadków.

Panna Paulina nie uważa siebie za osobę okrutną i całkiem bez serca – po pierwsze mogła obejść się bardziej brutalnie ze zdradzieckim penisem Pawła, bo zgodnie z pierwotna koncepcją, zabrała do bagażnika sekator.

Po drugie o miejscu jego niewoli poinformowała jego matkę już po 4 godzinach, gdy zaczął padać rzęsisty deszcz!

                                                          Rozkładająca się sąsiadka

Image

 

Przez cztery miesiące mieszkańcy domu przy ul. Lipowej w Łodzi przynudzali administrację, że z jednego z mieszkań dolatuje okropny fetor oraz, iż jego lokatorka starsza pani, zniknęła.

Wreszcie urzędnicy ulegli namolnym obywatelom i weszli do tego mieszkania.

Okazało się, że lokatorka jest w domu, ale się rozkłada, bo umarła.

Lokalna prasa oraz tabloidy miała więc od razu temat – czy rozkładanie się samotnych osób jest w Polsce problemem społecznym?

Ponoć w Łodzi tak, bo tylko w tym roku policja znalazła w zamkniętych mieszkaniach 63 samotne, przeważnie starsze osoby, które umarły w sposób naturalny i którymi nikt z bliskich się nie zainteresował.

Nawet listonosz z emeryturą?                                                          Szczęście w nieszczęściu
ImageW Mszanie matka z 6-letnia córeczką postanowiły skrócić sobie drogę przechodząc w niedozwolonym miejscu przez niebezpieczny wiadukt kolejowy. Nie usłyszały nadjeżdżającego z tyłu pociągu pasażerskiego, co w wypadku dziecka było możliwe, bo nosiło aparat słuchowy, a mama mogła się zamyślić?

Pociąg zahaczył dziewczynkę rzucając ją pod sobie pod koła, ale upadła ona jakoś tak szczęśliwie, że dokładnie między szyny i podkłady.

Gdy wagony przejechały, wstała o własnych siłach, nawet nie bardzo przestraszona, bo nic nie słyszała, gubiąc aparat słuchowy. Policjanci znaleźli go opodal, wraz z małą rybką, które dziecko niosło w woreczku. I ona wyszła z tego zdarzenia bez szwanku…
Bo to była złota rybka?

                                                            Marzenie mężczyzny

Image

 

„Uległa kobieta do twojej wyłącznej dyspozycji.

Spraw ją sobie a tegoroczne wakacje będą należeć do ciebie!”

Tak pewna firma szkoleniowa z Wrocławia reklamuje w internecie płytkę z dwugodzinnym kursem uwodzenia kobiet. Tylko za 39 zł możemy się z niej nauczyć, jak opętać umysłowo i cieleśnie najbardziej nawet niedostępną laskę i zawlec ją do łóżka. I to góra już na drugiej randce!

Do tej pory płytkę kupiło już 2 tysiące osób, chyba męskich?

Z płytki można się ponoć dowiedzieć także, jak możemy, tak zrobić, że każda kobieta zrobi to, co  chcemy, żeby nam zrobiła.

Po dyskusji  w męskiej części redakcji doszliśmy do wniosku, że taka wiedza jest bezcenna.

Pal sześć ten seks, ale pranie, sprzątanie i gotowanie?

Image