Sprawdzone drukarki przemysłowe

Na markę składa się wiele czynników, w tym etykieta i znak towaru. Dzięki temu klienci są w stanie rozróżnić produkt, ale i wybrać właściwy dla siebie towar. Czytelny i wysokiej jakości nadruk zapewniają sprawdzone drukarki przemysłowe, w które zdecydowanie warto zainwestować. Przekonaj się, jak wiele zalet posiadają te drukarki! Codemax to najlepszy dostawca drukarek na rynku!

  1. Zalety drukarki przemysłowej
  2. Zastosowanie drukarki przemysłowej atramentowej i pozostałych

Zalety drukarki przemysłowej

Codemax to rzetelny dostawca sprzętu elektronicznego, posiadający w swojej ofercie między innymi drukarki przemysłowe atramentowe. Wspomniane drukarki to idealne rozwiązanie, które zawsze można dopasować do potrzeb własnego biznesu. Dzięki temu każdy zakład produkcyjny zyska odpowiedni i wysokiej jakości produkt. Urządzenie to posiada wiele zalet, wśród których należy wymienić precyzję i solidną konstrukcję. Drukarki te umożliwiają nadruk na wielu powierzchniach, jak: szkło, metal, papier czy tworzywo. Wykonany nadruk wyróżnia przede wszystkim wysoka odporność na ścieranie oraz wilgotność. W ofercie Codemax dostępne są urządzenia, zapewniające: wysoką rozdzielczość (Hi-Res), wytrzymałe i solidne oparte na technologii ciągłego strumienia tuszu (CIJ) czy dopasowane do zadań specjalnych (wyposażone w podajniki taśmowe i transportery). 

Zastosowanie drukarki przemysłowej atramentowej i pozostałych

Drukarki przemysłowe to urządzenia elektroniczne, które charakteryzują się wszechstronnym zastosowaniem w wielu dziedzinach. Uogólniając bardzo, sprzęt ten dedykowany jest zakładom produkcyjnym.  Doskonale odnajdzie się w sektorze: spożywczym, motoryzacyjnym, meblarskim, kosmetycznym, farmaceutycznym, chemii gospodarczej i wielu innych. Wielu przewoźników, ale również drukarni chętnie korzysta z tego produktu, który precyzyjnie nanosi na pudełko lub gazetę pożądany kod kreskowy.

Asortyment Codemax zawiera drukarki bardzo różnorodnych modeli, jak: LIMITAG, CITRONIX, LIMITRONIC. W zależności od wyboru urządzenia umożliwia ono wydruk na „sucho” lub „mokro”, który można nanieść na: elektronikę, karton, mrożonki, produkty farmaceutyczne, opakowania zbiorcze, chemię, nabiał, produkty przemysły motoryzacyjnego, szkło, drewno, szkło zespolone, metal i wiele więcej. Wybierz sprawdzone rozwiązania oparte na nowoczesnych technologiach, przejrzystym menu, bezpiecznych systemach i ergonomii pracy. Tylko otwarta architektura i łatwa naprawa zapewni ciągłość pracy każdego zakładu pracy, w którym się znajdzie!